Co potřebuješ vědět

Trasy

Hra je rozdělena do jednotlivých výletních tras, které jsou po celé České republice. Na každé trase je několik zastavení, kde se zaposloucháte do příběhu vyprávěného historickou postavou, která je spojena s daným místem a právě řeší nějaký malér nebo obtížný záměr. Na jednotlivých zastaveních pomáháte této postavě a zároveň posunovat historii tím, že řešíte drobné úkoly, a za to sbíráte body. Čím víc bodů máte, tím víc obsahu hry se vám otevírá.


Každý měsíc přibývají nové a nové trasy po celém území České republiky a tak v blízké budoucnosti hra poskytne dostatek zábavy, ať jste odkudkoliv. Jednotlivé trasy jsou dlouhé od jedné do dvou a půl hodin, aby bylo možné kromě mise hry stihnout návštěvu blízkého zámku, koupaliště nebo oběd u babičky. 

 

Skryté příběhy, mapa trasVýpis tras na mapě

 

To-to

Celou hrou vás provází malý mimozemšťan To-to, který umí cestovat v čase. Tento průvodce vám předkládá jednotlivé úkoly a radí, co udělat. Hra má i svého padoucha Timora Temnonoše, který v lidech probouzí slabost a strach. Celkovým cílem hry je pomoci To-to najít zlého Timora, který se skrývá neznámo kde (v některém z příběhů) a zabránit mu ovládnout naši budoucnost.


Hlas To-to zapůjčila herečka Valérie Zawadská.
 

Valerie Zawadská a mimozemšťan To-toValerie Zawadská a mimozemšťan To-to 


 

Aplikace

Prvním krok, který musíte udělat je zaregistrovat se do hry, čímž si vytvoříte účet pro svůj tým (rodinu, partu). Pak už stačí si vybrat si místo, kam vyrazíte. Trasy jsou v aplikaci seřazeny tak, abyste na prvních místech viděli vždy ty nejbližší. Kompletní herní instrukce i s mapou dané trasy si můžete stáhnout doma na wifi do mobilu a tak následně už nepotřebujete datové připojení.

Jestliže vaše děti rádi něco sbírají. Mohou si vytvořit kolekci svých portrétů s historickými postavami, protože na konci každé trasy si můžete udělat selfie s postavou, které jste pomohli. 


Stáhněte si aplikaci zdarma ještě dnes na Google Play nebo iTunes.

 

Google play          iTunes