Logo

Partneři

Evropská komise

Evropská komise

V letech 2021 a 2022 vzniklo 11 tras díky podpoře Evropské komise. Jedná se o trasy ve městech: Hradec Králové, Pardubice, Třebíč, České Budějovice, Kroměříž, Klatovy, Ostrava, Brno, Olomouc a Most. V Praze vznikla trasa o evropské kosmické Agentuře EUSPA.


Zastoupení Evropské komise v České republice.

Nadace ČEZ

Nadace ČEZ

Díky finanční podpoře Nadace ČEZ vznikla v roce 2018 série pěti tras o vynálezcích a pěti tras umístěných v lokalitách s technickými památkami. Jde o tyto trasy: Brno - Hon na Edisona, Hoslovice - Mlčení Harantů, Hukvaldy - Prezidentská bouračka, Pardubice - Pád prvního aviatika, Plasy - Santiniho zlý sen, Plzeň - Obloukem do Paříže, Potštejn - Loupežníkův pád, Stříbro - Stříbrská lanovka, Tasice - Gestapo ve sklárně, Znojmo - Prušáské výpalné, Znojmo Přímětice - Stroj na počasí..

Czech Tourism

Czech Tourism

Czech Tourism je partnerem následujících tras - Jičín, Mnichovo Hradiště, Liberec, Praha - Valdštejnský palác, Frýdlant, Hrubá Skála, Heřmanice a Bělá pod Bezdězem.

O2#SvobodaNeniSamozrejmost

O2#SvobodaNeniSamozrejmost

Díky partnerství s českým telefonním operátorem O2 a jeho projektem #SvobodaNeniSamozrejmost se nám podařilo během let 2021 a 2022 vytvořit 7 tras. Všechny tematicky spadají do období po roce 1948 a připomínají příběhy lidí, kteří svedli boj za svobodu a demokracii. Trasy najdete v lokalitách Praha, Liberec, Brno, Plzeň, Horní Slavkov, Bílá Voda a Holešov. V aplikaci jsou řazeny pod skupinou tras "Cesty za svobodou".

Další partneři

Máte-li jakékoli dotazy týkající se spolupráce, kontaktujte nás

Martina Podlipná

logo

Tripeduca s. r. o.

Zajišťuje technologické řešení a obchod

Oblouková 766/16, 101 00 Praha 10

+420 724 611 338

[email protected]

Přihlášením k newsletteru souhlasím se Zásadami soukromí a zpracováním osobních údajů

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.